YAZARLAR

Muhammed Işık

Muhammed Işık

muhammed.isik@internetspor.com @muhmed83 rss Eklenme Tarihi: 04 Aralık 2018 16:12 - Güncelleme: 04 Aralık 2018 23:58

Tek çıkış yolu Ersun Yanal’dır

“Mutluluk Fenerbahçe’de olmaktır” diyerek Fenerbahçe taraftarlarının gönlünde taht kurmayı başaran Ersun Yanal şu an Fenerbahçe’nin tek çıkış yolu olarak gözüküyor. Ali Koç’un başkan seçilmesinden sonra oluşan heyecan kaybolmaya başladı. Takımın kadrosu ile sıralamadaki yeri mukayese bile götürmez. Bu kadronun şampiyon olma ihtimali diğer takımlara göre çok daha yüksek olmasına rağmen puan cetvelinin sonlarına demir attı. Her geçen hafta umutlar tükeniyor. Mali yapının düzelmesi için yapılan sponsorluklar her ne kadar takdirle karşılansa da sportif başarısızlık taraftarı oldukça üzmektedir.

Taraftarın üzerinde durduğu tek isim Ersun Yanal’dır. Ersun hocanın hırsını tüm taraftarlar biliyor. Onun dönemindeki Fenerbahçe’nin sahadaki mücadele anlayışı tribünleri de ateşliyordu. Ersun hocanın saha kenarındaki hırsı sahadaki oyunculara ve tribünlere yansıyordu. Taraftarlar takımın futbolundan keyif alıyorlardı. Taraftarı en çok üzen konu, futbolcuların isteksiz olmalarıdır. Geride kalan haftalara baktığınızda Fenerbahçe ruhunu sahaya yansıtan birkaç oyuncu dışında kimse yok. Eljif’in verdiği mücadeleyi birkaç oyuncu daha verse, onun hırsı ile birkaç oyuncu daha oynasa takım bambaşka bir yere gelecek.

Ali Koç’un şu anda yapması gereken Ersun YANAL’ı takımın başına getirmektir. Konyaspor neden Aykut Kocaman’ı takımın başına getirdi? Taraftarlar hocayı çok istiyordu. Aykut Kocaman Konyaspor’da başarılı olmuştu. Ersun Yanal’ın dönemindeki Fenerbahçe’yi özledikleri için taraftarların da Ersun hocayı istemeleri normaldir. Onun dışındaki tüm hocalar taraftarı memnun etmeyecektir. Bu kötü gidişatın sonlanması, taraftarın tribünlerdeki yerini alması için Ersun hoca şart. Tribünlerin yeniden azaldığını görmemezlikten gelemezsiniz Sayın Başkan. Siz taraftarların taleplerine kulak veren bir başkan olacağınızı söylediniz.

Buyurun söz sizde…
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tek çıkış yolu Ersun Yanal’dır yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • Misafir 11 Aralık 2018 14:14 belki kısa vadede bir çözüm olabilir. ama uzun vadede fenerbahçenin hocası değildir. savruk ve dağınık futbol anlayışına sahip bir hoca.1 yıl çalıştığında gördük bunu. o sezonda bir çok maçı son dakikalarda kazandık. fenerin sistemi ve oyun anlayışı olan tek hocası aykut kocamandır. ısrar edilmeli eline malzeme verilmeli bakın nasıl bir kaya gibi fener çıkar ortaya

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro