eposta yazdır zoom+ zoom-

Şike kumpası davasında 6 tutuklama kararı!

Şike kumpası davasında 6 tutuklama kararı!

FETÖ/PDY'nin ‘Futbolda şike’ soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan Şike Kumpası Davası'nda 10. günün sonunda ara kararlar açıklandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-05-2017 20:54 - Güncelleme: 26-05-2017 20:54

FETÖ/PDY'nin ‘Futbolda şike’ soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan Şike Kumpası Davası'nda 10. günün sonunda ara kararlar açıklandı ve duruşma 7-11 Ağustos 2017 tarihine ertelendi.

Kararlarla ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü ve Başkan Aziz Yıldırım'ın Avukatı Abdurrahim Erol, şunları söyledi:

“Fenerbahçe'ye kurulan Kumpas Davası'nın bu haftaki duruşmasında mahkeme ara kararlarını açıkladı ve duruşmayı 7-11 Ağustos 2017 tarihine erteledi. Bu duruşmada 2 tane sanığın tahliyesine karar verildi. Mahkemeye dün ve bugün gelen Bylock raporlarına istinaden daha önce bu dosyanın saptamında tutuksuz olan 6 sanığın tutuklanması amacıyla haklarında yakalanma emri çıkarılmasına karar verdi mahkeme. Yine bu kapsamda Bylock kullanıcı olduğu tespit edilen sanıkların Bylock yazışmalarının tebliği için Emniyet Müdürlüğü'ne müzakere yazılmasına karar verildi. Bunun dışında sanıklarla ilişkili daha önce açılan FETÖ/PDY davaları kapsamında açılıp devam edilen dava dosyalarına ilişkin iddianamelerini istedi.”

Erdoğan talimatı verdi! Stadyumların ismi değişiyor

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Şike kumpası davasında 6 tutuklama kararı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 27 Mayıs 2017 15:35 Sanki bu dava şikeci hırsızların şike yaptığı gerçeğini kapatıyor.Kumpas olsa bile bu kumpas bir rezaleti açığa çıkarmış şikeci hırsızları suç ustü enseleyerek nasıl bir pislik oduklarını milletin gözü önüne sermiştir.Şikeci camia lobi gücüyle ahlaksız namussuz medyayıda arkasına alarak sanki şike yapılmamış şike yoktur ortamı pompalanmaya çalışılıyor.Ama gerçek olan şikeci camia hala çaldığını sahiplenmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmetmiş bir vaziyetde sporda utancı temsil etmeye devam etmektedir ve bu utanç ve rezaletin kapanması mümkün değildir. Yani ne yapılırsa yapılsın şikeci hırsız utanç camiası etiketi alınlarına kazınmış şekilde sonsuza dek yaşayacaklar.

    CEVAP YAZ 25 4

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro