eposta yazdır zoom+ zoom-

Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu

Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu

Sabah Gazetesi'nden de kovulduğu söylenen Rasim Ozan Kütahyalı twitler'dan sessizliğini bozmaya başladı. İşte Rasim Ozan Kütahyalı'dan gelen son dakika twitleri...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-11-2017 10:42 - Güncelleme: 22-11-2017 10:42

Rasim Ozan KütahyalıBoşnaklar için kullandığı skandal sözlerin ardından önce Beyaz TV'den kovuldu. Bugün de Sabah Gazetesi'ndeki köşesi boş kaldı. Boşnak saksosu gibi çirkin bir tanımlama ile elindeki medya gücünü bir anda kaybeden Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu.

Az önce twitter hesabından arka arkaya twitler atmaya başlayan Rasim Ozan Kütahyalı, mevzuyu önce Aliya İzzetbegoviç'e oradan da Erdoğan'a kadar bağladı.

Okuyanların ne alaka diye şaşırdığı twitlerde Rasim Ozan Kütahyalı mevzuyu 'vatan - millet - sakarya' edebiyatına dökmeye çalıştı. Twitleri okuyanların yorumu bunun Sabah Gazetesi'nde bugün yayınlanmayan yazısı olabilir şeklinde oldu.

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah'tan kovuldu mu ne dedi?

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın skandal sonrasında attığı twitler;

-ABD 27 Kasım ve sonrasındaki süreçte Türkiye’ye çok kuvvetli saldırıya hazırlanıyor. Şimdi birlik zamanıdır. Bu ABD saldırısında hedef AK Parti ve Erdoğan değil hedef Türkiye’dir. Hedef tüm Türkiye pasaportlarıdır.

-Böyle bir dönemde bana yapılan linci zerre umursamıyorum.Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir. Türkiye yaklaşan bu ABD saldırısı karşısında milli mutabakat halinde olmak mecburiyetindedir. 1992 yılında Bosna’da da farklı siyasi gruplar vardı ama ülkelerine saldırıldığında Bilge Kral Alia’nın liderliğinde birleştiler.

-Bizim de ABD saldırısı sürecinde Boşnak direnişini örnek alarak Erdoğan’ın liderliğinde birleşmemiz gerekir. Bosnalıların bilge kral Alia’nın liderliğinde birleşip saldırıları püskürttüğü gibi biz de Erdoğan’ın liderliğinde bunu başarabiliriz. Farklılıklarımızı bir süre için tıpkı Bosna halkının 1992-95 arası yaptığı gibi paranteze almalıyız.Gün birlik ve bütünlük günüdür.

-1992-95 arası Boşnak halkının bilge kral Alia İzzetbegoviç’in liderliğindeki soylu direnişi Türkiye için büyük emsaldir. Ne acı ki benim gibi bilge kral Alia’nın, Bosna direnişinin ve Boşnak halkının hayranı bir adam tam tersi gibi algılatılmak isteniyorum.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 25 Kasım 2017 00:25 algıymış ne algısı lan?????inşallah bir daha yüzünü görmeyiz.türkiyenin sevgisini kazanmış bir partinin senin övgüne ihtiyacı yok.yıllarca dayadın sırtını...

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro