eposta yazdır zoom+ zoom-

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah'tan kovuldu mu ne dedi?

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah'tan kovuldu mu ne dedi?

Rasim Ozan Kütahyalı şok üstüne şok yaşıyor. Bugün Sabah Gazetesi'nde ne yazacak diye merak edenler köşesine baktığında boş buldu. Sabah Gazetesi ROK konusunda resmi bir açıklama yapmasa da kovulduğu söyleniyor. Peki Rasim ne dedi Beyaz TV'deki skandal yayının görüntülerinde ne vardı?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-11-2017 10:10 - Güncelleme: 22-11-2017 10:10

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'deki programında söylediği 'Boşnak Saksosu' sözleri sebebiyle işini kaybetti.

Önce Beyaz Tv kanaldaki işine son verdi. Bugün de Sabah Gazetesi Rasim Ozan Kütahyalı'nın köşesini boş bıraktırdı. Sabah Gazetesi ROK'un işine son verip vermediğine dair resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak söylenenler sessiz sedasız Rasim Ozan Kütahyalı'nın kovulduğu yönünde. MHP Milletvekili Saffet Sancaklı dün yaptığı açıklamada Sabah gazetesinden de gereğini yapmasını istemişti.

Bugün Rasim Ozan Kütahyalı'nın Sabah Gazetesi'nde yazısının çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu. Gazeteyi açanlar ROK'un sayfasını boş buldular. Sayfada herhangi bir veda notu dahi bulunmuyordu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI NE DEDİ? 

20.11.2017 tarihindeki Beyaz TV'deki Derin Futbol programlarında Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir şaka yapıldı. İlaçlı bir içeceğe maruz kalan Rasim Ozan Kütahyalı o kadar öfkelenmişti ki canlı yayında ağzından şoke eden şu sözler döküldü;

O ne öyle kusturmalı Boşnak saksosu gibi numaralar yaptırdın. Mahvettin beni ya...(Şaka oldu tamam diye Ertem Şener araya girince) O zaman gelsin sana yapsın kusturmalı Boşnak işini..."

RASİM OZAN KÜTAHYALI KAYIPLARDA 

Boşnaklar için kullandığı iğrenç tabirin ardından Rasim Ozan Kütahyalı twitterdaki köşesinden bir açıklama yayınlamış ve 'Hayatımda ilk kez duyduğum bir laftı. Bunu da canlı yayında geyik olsun diye söyledim. O sözle kastım Çakar'ın beni kusturma olayıydı" demişti.

20 Kasım'daki o açıklamadan sonra Rasim Ozan Kütahyalı'yı gören duyan olmadı. Twitterdaki köşesinde de sessiz kalan Rasim Ozan Kütahyalı'nın gelişmeler üzerine ne söyleyeceği merak konusu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rasim Ozan Kütahyalı Sabah'tan kovuldu mu ne dedi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • hmz 26 Kasım 2017 10:20 Boşnak kardeşlerimizi üzücü konuşmayı canlı yayında yaparsın. Sonra da pişmanım dersin. Aklıbaşındaki adam da böyle konuşursa cahil ne yapsın. Hakkında soruşturma açılmadığına şükretsin.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Ertem Şener
ERTEM ŞENER KİMDİR?

Ertem Şener (d. 18 Temmuz 1975, Malatya), Türk spor spikeri ve sunucu. HayatıErtem Şener 1975 yılında Malatya'da doğmuştur. İstanbul 50.Yıl İNSA Lisesi'ni bitirdikten sonra üniversiteyi Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi T

DEVAMI » Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro