eposta yazdır zoom+ zoom-

PFDK ve Tahkim Kurulu Riva'dan ayrılıyor

PFDK ve Tahkim Kurulu Riva'dan ayrılıyor

Tahkim Kurulu, Profesyonel Disiplin Kurulu ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun Beylerbeyi'ne taşınacağı öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-02-2018 15:12 - Güncelleme: 08-02-2018 15:12

TFF yönetimi bugüne kadar aynı çatı altında faaliyetlerini sürdüren ve bu nedenle de zaman zaman çeşitli iddiaların gündeme gelmesine sebep olan yargı organlarından ayrılma kararı aldı.

BEYLERBEYİ'NE TAŞINACAKLAR : Tahkim Kurulu, Profesyonel Disiplin Kurulu ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulu gibi kritik yargı organlarının Riva'dan ayrılmasına karar veren Yıldırım Demirören yönetimi bu kurulların Beylerbeyi'ne taşınması yönünde fikir birliğine vardı.

TFF ilk iş olarak bugüne kadar faaliyetlerin Beylerbeyi'nde sürdüren futbol gelişim direktörlüğü ve alt yaş milli takımlar departmanlarını Riva'ya taşıdı.

Tahkim Kurulu ve PFDK gibi kritik yargı organlarının yanı sıra kulüp lisans ve engelliler kurulunu da Beylerbeyi'ne taşıma kararı alan TFF'nin Merkez Hakem Kurulu'nu ise Riva'da tutacağı ortaya çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN PFDK ve Tahkim Kurulu Riva'dan ayrılıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro