eposta yazdır zoom+ zoom-

Paspas yapan sporcu için Vali'den flaş açıklama

Paspas yapan sporcu için Vali'den flaş açıklama

Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi işitme engelli Seyfullah Karadeniz'in temizlik yaptığı görüntülere Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’tan açıklama geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-01-2018 09:55 - Güncelleme: 11-01-2018 09:55

Milli güreşçi işitme engelli Seyfullah Karadeniz'in temizlik yaptığı görüntülere Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, ''Kendisi tabii ki çalışacak, aldığı ücreti hak etmeli ama daha farklı bir görevde çalıştırılabilir. Bu işi milletimize yakışır bir şekilde çözeceğiz'' dedi.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, konuyla ilgili bilgisinin olmadığını, medyaya yansıdıktan sonra haberinin olduğunu aktardı. Aktaş, konuyla ilgili araştırma yapacağını bildirerek, ilk olarak sporcuyla görüşeceğini ifade etti.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, “Bize bu olay ulusal medyaya yansıdıktan sonra ben de bu işe vakıf oldum. Daha önce bu konuda bilgim olmadı. Bu işin usulü aslında şudur: Kamuda ya da herhangi bir yerde bir sorun varsa ilin valisi bilgilendirilmelidir. Bu işi çözemezse ondan sonra kamuya yansır. Bu bize iletilmediği için doğrudan medya kanalı ile halkımıza ulaşmış oldu. Burada kendimizi de şahsım adına kabahatli olarak kabul ediyorum ama bize yansımış olsaydı ama bizde halka yansımadan çözerdik” dedi.

Seyfullah Karadeniz

Açıklamasını sürdüren Vali Aktaş, “Ulusal bir sporcumuzun böyle duyurulması devletin zaafı olarak halk tarafından algılanabilir. Kamuda kendisine tanımlanan bir görevi yapıyor. Bu görev de temizlik görevi. Ulusal bir sporcumuzsa, başarı sağlamışsa moral motivasyon olarak da ayakta kalması icap eder. Kendisi tabii ki çalışacak, aldığı ücreti hak etmeli ama daha farklı bir görevde çalıştırılabilir. Ben Ankara'da toplantıdaydım yeni geldim. Talimatı verdim sabahleyin ilk işim sporcumuzla görüşmek, amirleri ile görüşmek olacak. Bu işi milletimize yakışır bir şekilde çözeceğiz. Bundan halkımız emin olabilir” ifadelerine yer verdi.

Avrupa Şampiyonu’na paspas yaptırıyorlar! Soruşturma başlatıldı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Paspas yapan sporcu için Vali'den flaş açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 11 Ocak 2018 17:30 Mırın Kırın yapma, önce yap sonra çık yapıldı de. Bize laf değil icraat lazım icraat. Seversin sevmezsin ayrı konu ama REİS hiç sizin gibi mırın kırın yapıyormu örnek alın biraz.Tüm valilere akıl vermek gibi olmasın estagfurullah ama sizleride aramızda görmek isteriz. Bulunduğnuz Kenti tanı koltukta oturup durmayın her gün yok o davet bu açılış yok o tanınmış bu tanınmış diyip koltuk sevdalısı gibi boş gezmeyin, bir bakın noluyor ne bitiyor halkın arasına karışın gezin görün otur kahveye dinle izle kaynaş yaşayın. Kaç kişi bir valiyi bi sıradan kahvede tek başına gördü soruyorum! Ama Her kodamanın bi açılışında görmedinizmi?

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro