eposta yazdır zoom+ zoom-

Pascal Nouma: Türkiye'ye gitmekten korkuyordum

Pascal Nouma: Türkiye'ye gitmekten korkuyordum

Beşiktaş'ın eski futbolcuarından Pascal Nouma, Fransa'nın Lens Futbol Kulübü'nde yaşadığı sıkıntıyı ve Beşiktaş'ın teklifini anlattı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-10-2015 09:06 - Güncelleme: 28-10-2015 12:20
Beşiktaş'ın eski futbolcuarından Pascal Nouma, Fransa'nın Lens Futbol Kulübü'nde yaşadığı sıkıntıyı ve Beşiktaş'ın teklifini anlattı. 
 
Lens'te geçirdiği iki sezondan sonra bir gün yaz tatilindeyken, bir telefon geldiğini ve bir Avrupalı kulübün kendisini transfer etmek istediğini öğrendiğini belirten Nouma, bu haberi duyar duymaz bir İspanya ya da bir İngiltere takımını düşündüğünü söyledi.

BAĞDAT GİBİ SANDIM

Pascal Nouma kendisini isteyen takımın Türkiye'den Beşiktaş olduğunu duyunca aklına ilk gelen şeyin midnight express (yayınlandığı tarihlerde Türkiye'nin cezaevleri konumunu gösteren film dünyada büyük yankı uyandırmış ve ülkemizin tanıtımında olumsuz etkiler bırakmıştı) filmi olduğunu açıkladı. Anlamadan, araştırmadan Türkiye hakkında "Bağdat gibi" olduğunu düşünen Nouma, İstanbul'a ve Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu ve bu operasyon sayesinde maddi açıdan çok kazançlı çıktığını da söyledi.   
 
Pascal Nouma

TÜRKİYE'YE GİTMEKTEN KORKTUM

So Foot İnternet sitesine yaptığı açıklamalarda Türkiye'ye gitme fikrinin ilk etapta kendisini çok korkuttuğunu söyleyen Nouma, sonuç olarak Lens takımının çok karşı çıkmalara rağmen Türkiye'ye gittiğini ve kendi kendine neden Türkiye'ye gidemeyeceğini çok sorup düşündüğünü ve Bağdat gibi olduğunu düşündüğü Türkiye'ye sonunda gittiğini ifade etti. 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Pascal Nouma: Türkiye'ye gitmekten korkuyordum haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir1606 08 Ekim 2015 16:06 İyi ki gelmişim demiyor.....paradan bahsediyor.....istenen cevabı verememiş.soralara treni mireni geçin demesi lazım...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro