eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Cengiz'den ihanet açıklaması!

Mustafa Cengiz'den ihanet açıklaması!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, katıldığı canlı yayında Cavanda transferi hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-02-2018 23:35 - Güncelleme: 05-02-2018 23:35

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, katıldığı canlı yayında Cavanda transferi için gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

İşte Mustafa Cengiz'in açıklamaları:

'Trabzonspor resmen paket atmış' : "Hata olabilir, beceriksizlik olabilir, artı, eksi ödeme olabilir ama hukuksuzluk yok. Mevzuata uygunluk açısından bir terslik yok. Beklediğimiz maliyetten büyük olabiliyor. Cavanda'nın serbest kalma maddesi 1.7'ydi. Cavanda'da Trabzonspor üstümüze resmen paket atmış. Bizim kırmızı çizgimiz hırsızlık. Varsa böyle bir şey %200 gereğini yaparız."

"Kombineler bizde 1993'te başladı, 700 kombine vardı o zaman. Abdurrahim Albayrak ile önlü arkalı otururduk. Aramızda bir sorun yok. Kulüpte çok iyi işler de yapmıştır. Abdurrahim Albayrak müthiş bir Galatasaraylı. Bazıları sevmiyor, şov yapıyor falan diyor."

"Abdurrahim Albayrak gibi Burak Bey ile de bir sorunumuz yok. O da iyi çalışıyor. Biz şeffafız, bir şey olursa da söyleriz."

Ndiaye transferinin perde arkası : "Kesinlikle şundan emin olun, hocamız dahil biz Ndiaye'yi göndermek istemedik. Menajeri Ndiaye'yi öyle bir zehirledi ki.. Menajerin söylediği ilk ücret, 14 milyon Euro ve %10 menajer parası. Biz hayır dedik."

"Aradan 2 gün geçti. Hocam aradı, "Ndiaye'yi zehirlemişler" dedi. Ndiaye denen kardeşimiz benimle de görüşmek istedi, ben kabul etmedi. Hatta beni defalarca aradı, açmadım. Numarasını nereden biliyorum, sonra mesaj attı. Bu tip şeyler benim hiç tarzım değil. Kelimeleri seçerken zorlanıyorum. Konu öyle bir yere geldi ki, Ndiaye oynamazsam olay çıkartırım, kıyamet kopartırım gibi. Biz de 4-5 gün içinde 2.8 milyon Euro artırdık rakamı ve komisyon vermedik."

"Ndiaye'nin parası bugün geldi. Chedjou ve Dany'den dolayı transfer yasağımız var. 1 milyon Euro ödememiz gerekiyor. Biz daha Ndiaye'yi satmamışız ki o dönem. Para halbuki bugün geldi. 9 milyon Euro bugün geldi, 7 milyonu daha sonra gelecek. "

'En zor transfer Türkiye'de yapılıyor' : "Nagatomo gündüz geldi. Sağlık testi yapmak zorundasın. Dünyada en zor transfer yapılan ülkelerden biri Türkiye. Umarım bu düzeltilir. Kız Voleybol Takımına aylardır kuruş girmiyor. Basket takımı yine. 30 milyona yakın para verdik. 19 milyon SGK borcu. Yellow Friday bize yıllık cironun %7'sini kazandırdı."

"Ndiaye transferinde hata olabilir, artı eksi olabilir ama hukuk-mevzuata aykırı bir şey yok. Uzun süreçte ödenmesi gereken para daha kısa zamanda ödenmiş. İbralık bir durum yok."

'Sessizlerin sesi oldum ben' : "Galatasaray Başkanlığına aday olmak gibi bir düşüncem yoktu ama herkes çekilince ben orada kaldım. Bunu espri olarak söylüyorum tabii ama beni adaylığa Galatasaraylılar itti. Sessizlerin sesi oldum ben. Biz seçime %60 hazırdık. Dursun Başkan dahil %100 hazırdım diyen olursa gülerim."

"Oğlum benim fahri konsolos. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu birlikte görüştük, bunu konuşuyorlar. Gülüyorum."

Galatasaray'a Denayer'den kötü haber

'Kesinlikle adayım' : "Mayıs ayındaki seçimde kesinlikle adayım. Benim hiçbir projem 3 aylık olamaz. Ben 5 yıllık kalkınma planları hedefleyen bir insanım. Ben bu programa gelmeden önce Fatih Hocam ile 2-3 saat Mayıs ayındaki transferlerimizi konuştuk."

'Çok sorun vardı ve büyüdü' : "Ben buraya gelirken bile şunu nasıl öderiz, bunu nasıl yaparız onu düşünüyorum. Sivaslılar, Kayserililer diğer taraftarlar alınmasınlar ama Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş spor kulüpleri. Sportif camiaların çimentosunu oluşturuyorlar. O kadar fazla diş var ve hepsinde problem var. Çok sorun var, hepsi birikti, büyüdü."

'Fenerbahçe'nin başarısını hedefliyoruz' : "Özellikle amatörlerdeki sorunlar iyice arttı. Bu demek değil ki basketbolu kapatacağız. 13 çocuk düşünün, eve sadece biri ekmek götürüyor. Futbol. 12 çocuk onun ağzına bakıyor. Fenerbahçe basketbolda çok başarılı, bunu da söyleyeyim. Biz de onu hedefliyoruz. Devletimiz kulüplere sürekli yardımcı oluyor bunu da söyleyeyim."

"Finansman bulduk getirdik gibi bir sözüm yoktu. Hatta hiçbir seçim vaadim yoktu."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mustafa Cengiz'den ihanet açıklaması! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • 52/1Afyonlu 06 Şubat 2018 16:27 evet 6s ın zaten chp=kızılbaşlılardan olduğunu çümle alem bilir ama bazı yurtiçindeki zavallılar sp için 6s yım der ama gerçekden anlasalar kızılbaşın ne demek olduğunu 6s da sayılı kişi kızlbaşlılardan başka kalmaz f.terimde fellah dır adalıların çoğu allahCC peyğamber tanımaz dedikya bazı saf yurtiçindeki namazdakılar ama chp 6s tutar onlara bilmezzavallı derim allahCC AF ETSİN ONLARI AMA KAFA AKIL VERMİŞ ALLAHcc ama anlayamazlar işlerine gelmez ALLAHcc akıl fikir versin aminamin amin

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro