YAZARLAR

Nurettin Özgenç

Nurettin Özgenç

nurettin.ozgenc@internetspor.com @NurettinOzgenc rss Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2018 18:59 - Güncelleme: 05 Nisan 2018 19:10

Muharrem Usta'nın vaatleri hayal oldu!

Trabzonspor'a, '' 50. yılında şampiyonluk''  vaadiyle gelen Muharrem Usta, yapılacak seçimde aday olmayacağını açıkladı.

Sözlerinin hala arkasında olduğunu söyleyen Usta, kendi kendisiyle çelişiyor. Seçime aday olmayacağını açıklayan bir başkan, hala nasıl oluyor da şampiyonluk hedeflerinden bahsediyor. Bu da ayrı bir konu..

Başkan olarak çok büyük bir borcun içine geldiklerinden de bahseden Usta, Ersun Yanal'ı da es geçmedi. Yanal' ın çok kötü bir performans sergilediğini, çok maaş alıyor lafı olmasın diye ücretinin bir kısmını kendi cebinden tamamladığını, 6-1 gibi felaket bir sonuçtan sonra Trabzonspor'u UÇK'ya vermesini çok ayıpladığını ve tek affetmeyeceği insanın Yanal olduğunu, Aziz Yıldırım'ın Yanal hakkında az bile söylediğini ifade ederek eteğindeki taşları döktü.

Vaatler hayal oldu... 2,5 yılda bırakıp gidiyor

Ersun Yanal'dan sonra Fatih Terim ile görüştüklerini fakat bir sonuca varamadıklarını, en sonunda Rıza Çalımbay ile anlaştıklarını söyleyen Usta,Çalımbay'ın sözlerine ithafen; takımı kuranın Yanal ve Çalımbay olmadığını, bizzat kendilerinin kurduğunu da eklemeden geçmedi.

Buraya kadar her şey tamam diyelim.Başkanlık zamanında bu açıklamaları yapıp aday olmak varken, ''haydi ben gidiyorum, bu bombaları da buraya bırakıyorum'' tarzı bir yaklaşım, böyle büyük bir camianın, psikolojik mücadele veren bir kulübün adına yakışmıyor ve Trabzonspor başarılarla anılması gerekirken, sürekli başkan demeçleriyle anılıyor.

2010-2011 şampiyonluk kupasını hala müzesine getiremeyen, şikeyle mücadele etmesi gerekirken, şikeyle kaybettiği kupanın peşinden gitmesi gereken Usta, icraattan çok konuşmayı sevince ortaya çıkan her şey sonuçsuz kalmış oluyor.

Yeni gelen yönetime destek olacağını da belirten Usta, anlaşılan o ki hala her şeyin parayla çözülebileceğini düşünüyor..

 
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Muharrem Usta'nın vaatleri hayal oldu! yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Balaban Beyi 06 Nisan 2018 12:36 Bir ZAVALLI FENERBAHÇE DÜŞMANININ HAZİN SONU....Adam işini gücünü bırakıp Fenerbahçe ile uğraştı, sonu pek hazin oldu doğrusu..Halbuki takımına hizmete odaklansa belki bir şeyler başarabilirdi..? YAZIK OLDU ZAVALLI ADAMCAĞIZA.. BOŞ İŞLERİN,HAYALLERİN PEŞİNDE BOŞUNA VAKİT TÜKETTİ...

    CEVAP YAZ 1 3
REKLAM
Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro