eposta yazdır zoom+ zoom-

Mike Tyson uyuşturucu üreticisi olacak

Mike Tyson uyuşturucu üreticisi olacak

Marihuana kullanımının yasallaştığı Kaliforniya'da, efsane boksör Mike Tyson, tam teşekküllü bir marihuana çiftliği kuruyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-01-2018 17:23 - Güncelleme: 04-01-2018 17:23

ABD'de marihuana yetiştirip satma ve kullanmaya izin veren eyaletler arasına, 1 Ocak 2018'de Kaliforniya da katılırken, üreticilik için harekete geçen ilk ünlü efsanevi boksör Mike Tyson oldu.

2006'da profesyonel boksu bırakan ve zaman zaman mali sorunlarla uğraşan Tyson, Kaliforniya'nın güneyinde, Ölüm Vadisi Ulusal Parkı'na 96 km. mesafede, Kaliforniya şehri sınırları içinde bir marihuana çiftliği açıyor.

TIBBİ ÜRETİM YAPACAK: Her zaman marihuananın iyileştirici güçleri olduğuna inandığı belirtilen Tyson, Edwards Hava Kuvvetleri Üssü'ne yakın mesafedeki çiftliğin öncelikle tıbbi amaçlı çalışacağını ve özellikle ordudan emekli olanlarla gazilere yardımcı olacağını söyledi. B

Bu kapsamda çiftilkteki tüm işlere gazileri alan Tyson ''Öncelik orduda görev yapmış erkek ve kadınların hayatlarını idame ettirmelerini sağlamak.'' dedi.

Mike Tyson

UYUŞTURUCU YASALLAŞTI: ABD'de halihazırda 29 eyalet tıbbi amaçlı marihuana kullanımına, 7 eyalet her türlü marihuana kullanımına izin veren yasalar çıkarmış durumda. ABD'nin en kalabalık nüfusa sahip eyaleti olan Kaliforniya'nın marihuananın yasallaşmasının ardından gelirlerini milyarlarca dolar daha artırması bekleniyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mike Tyson uyuşturucu üreticisi olacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro