eposta yazdır zoom+ zoom-

Mehmet Şanlı hastaneye yatırıldı

Mehmet Şanlı hastaneye yatırıldı

Atatürk Havalimanı'nda kalmasıyla gündeme gelen 23 yaşındaki Mehmet Şanlı tedavisi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine yatırıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 02-04-2018 19:28 - Güncelleme: 02-04-2018 19:28

Atatürk Havalimanı’nda kalmasıyla gündeme gelen 23 yaşındaki Mehmet Şanlı tedavisi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırıldı. Çıkan haberlerin ardından yeniden devreye giren Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) genç basketbolcunun tedavi görmesi için gereken evrakları hazırlamak için girişimlerini hızlandırdı.

Evrakların tamamlanmasının ardından Atatürk Havalimanı’na gelen TBF yetkilileri, Mehmet Şanlı’yı alarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü. Mehmet Şanlı’nın tedavi altına alındığı öğrenildi.

BABASI İLGİLENMEMİŞTİ : Çocuk yaşta annesini kaybeden ve geçirdiği ağır psikolojik sorunlar nedeniyle basketbol yaşantısı genç yaşta sona eren 23 yaşındaki Mehmet Şanlı için Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) daha önce harekete geçmişti. Yetkililer, Mehmet Şanlı'nın babasıyla irtibata geçmişti. Babanın ise yetkililere `Ben ilgilenmiyorum' dediği belirtilmişti.

Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta basketbol oynayan ve geçen sezon Bursa Nilüfer Basketbol takımında yer alan 2.04 cm boyundaki 23 yaşındaki Mehmet Şanlı, Atatürk Havalimanı’ndan aylardır ayrılamıyordu. Yakınları ve ailesi ise Mehmet Şanlı’nın psikolojik rahatsızlığı nedeniyle yazılan ilaçlarını almadığını ve Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) basketbol oynamayı saplantı haline getirdiğini söylemişti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mehmet Şanlı hastaneye yatırıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 03 Nisan 2018 13:36 Bakırköye sıradakiler gelsin" tescilli sikeci aziz ve s.mosturoglunda bekliyoruz !!! (Mehmet Şanlıya YAZIK)

    CEVAP YAZ 1 0
  • Misafir 03 Nisan 2018 14:30 Bu yazıya yorum yapan misafir asıl bakırköye yatırılman lazım yazdığın yazi ne alaka anlamadım......!

    0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro