eposta yazdır zoom+ zoom-

Mahmut Uslu yeni yönetimde yer almayacak

Mahmut Uslu yeni yönetimde yer almayacak

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mevcut yönetimden 4 yöneticiyle yola devam etme kararı alırken, Mahmut Uslu'yu yönetim kuruluna almayacak.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-04-2018 13:23 - Güncelleme: 13-04-2018 13:23

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, haziran ayında yapılacak seçime nasıl bir yönetim kurulu ile gireceği merak ediliyordu. Başkan Yıldırım, mayıs ayında açıklayacağı yeni listesinde eski yönetiminde kimlerle yoluna devam edeceğinin kararını verdi.

Yeni listede eski yönetimden 4 isim ön plana çıkıyor. Fenerium, Dış İlişkiler ve Basketbol Şubesi sorumlusu Ozan Balaban, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Muhasip üye İlhan Ekşioğlu ve şu anki yönetim içerisinde önemli görev alan Selim Kosif'in Aziz Yıldırım'ın yeni yönetimde yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

ÖMER TEMELLİ KARARSIZ : Başkan Yıldırım, kardeşi Ali Yıldırım ile ilgili kararını ise henüz net olarak vermiş değil. Nedeni ise kardeşi ile ilgili kongre üyelerinden gelen tepkiler. Son dönemde yaptığı açıklamalardan dolayı kongre üyelerinin tepkisini çeken bir başka isim olan Genel Sekreter Mahmut Uslu'nun da yeni yönetimde yer almayacak. Aziz Yıldırım'ın şu anki listesinde yer alan Ömer Temelli'nin de Ali Koç ile yola devam etme ihtimali konuşuluyor. Temelli bu konuda net bir karar vermiş değil.

Buna göre; Mithat Yenigün, Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, Ender Alkaya, Alaeddin Yıldırım, Osman Murat Özaydınlı, Ahmet Önder Fırat, Erhan Türkoğlu, Tahir Sarıoğlu ve Hakan Dinçay yeni yönetimde olmayacak.

Terraneo'dan Fenerbahçeli yıldıza kanca

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mahmut Uslu yeni yönetimde yer almayacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 13 Nisan 2018 20:59 Şike kumpanyası devam edecek gibi görünüyor. .Gerçeklere bakıldığında "Tartışmasız dünyanın gelmiş geçmiş en büyük şikeci hırsız camiası" etiketi alınlarına kazındı.Yazık etdiler koskoca camiaya. Kendini büyük diye tanımlayan camia sadece inkar ederek temizlenme politikası izliyor.Şikeci camia seçimi bir fırsat bilip temizlenmeye çalışmalıdır. Ali koçda gelirse şikeci camia şikeci kimliğinden hiç bir şey kaybetmez. Ali Koçda şike sürecinde etiketin kazınmasındaki en büyük sabıkalılardan biridir. Camia normal cezalarını alıpta şikecihırsızbaşı ve üç beş çapulcu hırsız şutlansaydı camianın alnına şikeci hırsızlar etiketi kazınmazdı.Hiç şikeyle ilgisi olmayan bir başkan seçilip yönetimindede aynı özelliklerde insanları toplayıp çalınmış ve hala utanmazca arsızca aşağılık bir onursuzluğu hazmedebilip üzerine yatılmaya çalışılan kupa teslim edilmedikten ve sorumlular şutlanmadıktan sonra futbolda bir utancı temsil etmeye devam eder.

    CEVAP YAZ 3 4
KİMDİR ?
Aziz Yıldırım
AZİZ YILDIRIM KİMDİR?

Aziz Yıldırım aslen nereli, ilk eşi Yıldız Yıldırım ve ikinci karısı Gonca Yıldırım kimdir? İşte Aziz Yıldırım'ın çocukları ve biyografisi; Aziz Yıldırım aslen Diyarbakır Erganili. 1998 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro