İşte Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri

F.Bahçe, G.Saray derbisine kazanma oranı %89 olan orta sahasıyla çıkacak. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, derbiye rağmen 11'de büyük bir değişikliğe gitmeyi düşünmüyor.

İşte Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri

F.Bahçe, G.Saray derbisine kazanma oranı %89 olan orta sahasıyla çıkacak. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, derbiye rağmen 11'de büyük bir değişikliğe gitmeyi düşünmüyor. Tecrübeli teknik adam, Yeni Malatya maçında mücadele yönünden zayıf kalsa da rakibe pozisyon vermeyen takımını cumartesi günü de sahaya sürecek. Aykut Kocaman özellikle orta dörtlü konusunda kesinlikle değişiklik düşünmüyor..

İşte Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri

TEK PUAN KAYBI BEŞİKTAŞ MAÇINDA
Tecrübeli teknik adam, bu sezon oynadıkları tüm maçları analiz ederken Nabil Dirar, Josef de Souza, Mehmet Topal ve Aatif Chahechouhe'dan oluşan dörtlünün kazanma yüzdesi en yüksek orta saha olduğunu gördü. Aatif'ın Yeni Malatya maçında 11 başlamasının ana sebebi de buydu..

İşte Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri

Fenerbahçe ligde 13 galibiyet alırken, kazanılan 8 maçta bu dörtlü sahadaydı. Bu dörtlünün sahada olduğu maçlardaki tek puan kaybı ise Beşiktaş mağlubiyeti oldu..

İşte Aykut Kocaman'ın vazgeçilmezleri

SALDIRARAK BAŞLAYACAKLAR
Teknik heyet, bu sonuçların analizini "Orta alan bu şekilde olunca mücadele gücü artıyor. Böylece hücum oyuncuları rahatlıyor ve kazanma yüzdesi artıyor" sözleriyle açıklıyor. Her ne kadar taraftar Mehmet Ekici, Valbuena gibi isimleri sahada görmek istese de teknik direktör Aykut Kocaman ve ekibi mücadele dozu yüksek derbide fiziksel devamlılığı üst düzey olan bu dörtlüden vazgeçmeyecek. Skora göre Valbuena ve Mehmet Ekici oyuna dahil edilecek. Kısacası Fenerbahçe maça savaşarak girecek...

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro