eposta yazdır zoom+ zoom-

Galatasaray'ın Mayıs kongresi öncesi sürpriz

Galatasaray'ın Mayıs kongresi öncesi sürpriz

Ocak ayındaki seçimde Dursun Özbek’i destekleyen ancak kaybeden grubun belirlediği yeni aday Ali Galip Yorgancıoğlu. Ancak bu ismin de camiada çok tanınmaması dezavantaj olarak görülüyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-02-2018 10:05 - Güncelleme: 04-02-2018 10:05

Galatasaray’da mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurulun çalışmaları şimdiden başladı. Dursun Özbek'in baskın seçiminin ardından başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz'e karşı ‘liseli' üyelerin adayı belli oldu.

Son seçimde Dursun Özbek'e destek veren grubun düşündüğü isim, Galatasaray Lisesi mezunu Ali Galip Yorgancıoğlu. Ocak ayındaki seçimde Özbek'i destekleyen ancak sandıkta büyük şok yaşayarak kaybeden liseli grubun, mayısta kazanmak için yoğun bir çalışma içine girdiği belirtildi.

Sakaryaspor porno yıldızını mı transfer etti? Şok iddia

Özbek’in yeniden adaylığı düşündüğü süreçte liseli grup ile görüşmelerine hız veren Yorgancıoğlu'nun seçim çalışmalarına 1 ay içinde hız vereceği belirtiliyor.

Anadolu Grubu'nda yönetim kurulu üyesi olan ve iş dünyasının tanınmış simaları arasında yer alan Yorgancıoğlu'nun camianın içinde bilinen bir isim olmaması, en büyük dezavantajı olarak görülüyor.

Ahmet Ocaklı, Serdar Eder ve Alper Narman'ın başını çektiği grup ise Yorgancıoğlu'nun kulüp içi siyasette yıpranmamış bir isim olmasını dezavantaj değil avantaj olarak görüyor.

Ali Galip Yorgancıoğlu

DİVAN BAŞKANLIĞI İÇİN 3 İSİM: MAyıs ayında yapılacak seçimden önce bir başka başkanlık heyecanı divan kurulu için yaşanacak. Mevcut Başkan İrfan Aktar'ın en büyük rakibi, halen daha yardımcılığını sürdüren Eşref Hamamcıoğlu.

Divan başkanlığını bırakmak istemeyen İrfan Aktar'ın bu defa Hamamcıoğlu'na karşı zorlanabileceği camia içinde şimdiden konuşulmaya başladı. Bu koltuk için üçüncü aday ise Bünyat Balaban olacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Galatasaray'ın Mayıs kongresi öncesi sürpriz haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Yapmayın her şey gs icin 04 Şubat 2018 15:14 Yorumu beğenmeyenler ilahi liselimi istiyorsunuz öyleyse liseli den başka gs yok

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro