Filipinler ile Avustralya arasında aynanan maçta tarihi kavga çıktı

Filipinler ile Avustralya arasında oynanan maçın 3. çeyreğinde skor 48-79 Avustralya lehineyken büyük bir kavga çıktı. Eskiden NBA'de oynayan Andray Blatche ve şu anda NBA'de Milwaukee Bucks forması giyen Thon Maker da bu olaylara dahil oldu.

Olayların ardından 13 kişi oyundan ihraç edildi. Maç tekrar başladığında Filipinler parkede sadece 3 kişiydi. Daha sonra faul problemleri sebebiyle Filipinler'in parkede sadece 1 kalmasıyla birlikte maç durduruldu. Maç durdurulduğunda skor 89-53 Avustralya lehineydi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Futbol 03 Temmuz 2018 12:15
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Filipinler ile Avustralya arasında aynanan maçta tarihi kavga çıktı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro