eposta yazdır zoom+ zoom-

Fikret Orman'dan taraftara 'küfür etmeyin' mesajı

Fikret Orman'dan taraftara 'küfür etmeyin' mesajı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, B36 Torshavn mücadelesinde rakip takımlara yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratlarla ilgili açıklama yaptı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-08-2018 10:41 - Güncelleme: 03-08-2018 10:41

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, B36 Torshavn mücadelesinde rakip takımlara yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı tasvip etmediklerini söyledi.

Resmi siteden yapılan açıklama şöyle;  "Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir.

Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren futbol sevdalılarının birlikte hareket etmesidir.

Beşiktaş-B36 Torshavn maçı sonucu ve özetiBu anlayışla Beşiktaşımızın dün akşam B36 Torshavn mücadelesi sırasında rakiplerimize yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmiyoruz.

Beşiktaş'ın büyük taraftarı, geleneklerinden gelen rakibe saygı ve adil rekabet duygusuyla tarihimizin her döneminde centilmenliğiyle Türk spor tarihine adını yazdırmıştır.

Taraftarlarımızın bu sezon boyunca da kulübümüzün şanlı tarihine ve geleneklerine uygun şekilde, rakiplerimize saygı konusunda bundan sonraki mücadelelerde daha duyarlı davranacağına yürekten inanıyorum.

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fikret Orman'dan taraftara 'küfür etmeyin' mesajı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Fikret Orman
FİKRET ORMAN KİMDİR?

Fikret Orman (d. 4 Kasım 1967, İstanbul), Türk inşaat mühendisi, iş adamı, Spor yöneticisi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 34. başkanıdır.  Hayatı1967 yılında İstanbul'da doğan Fikret Orman, orta öğrenimini I

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro