eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'de İbrahim Kurban görevinden ayrıldı

Fenerbahçe'de İbrahim Kurban görevinden ayrıldı

Fenerbahçe Kulübü, bağımsız yönetim kurulu üyesi İbrahim Kurban'ın kendi isteğiyle görevinden ayrıldığını KAP'a bildirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-07-2018 19:05 - Güncelleme: 05-07-2018 19:05

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de yeni yönetimde de değişim rüzgarları devam ediyor.

Son olarak Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kurban'ın görevinden ayrıldığı açıklandı.

İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama : Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim Kurban kendi isteğiyle görevinden ayrılma talebini bugün itibariyle Yönetim Kurulumıuza sunmuştur.

Aram Markaroğlu yönetimde : Bu ayrılığın ardından Fenerbahçe'den KAP'a bir açıklama daha geldi ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve Aram Markaroğlu'nun getirildiği açıklandı.

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İbrahim Kurban'ın görevinden ayrılmasıyla boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nde yer alan Kurumsal Yönetim İlkelerinin 4.3 nolu Yönetim Kurulu'nun Yapısı maddesinde düzenlenen bağımsız yönetim kurulu üyeliğine ilişkin kriterler çerçevesinde; Kurumsal Yönetim Komitesi'nin 05.07.2018 tarihli "Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Adayının Bağımsızlığına İlişkin Değerlendirme Raporu"'nun görüşülmesi neticesinde, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği kriterlerinin tamamını taşıyan ve bağımsızlık beyanı ile özgeçmiş ve muvafakatini sunan Sayın Aram Markaroğlu, Sayın İbrahim Kurban'ın kalan süresini tamamlamak ve yapılacak ilk Genel Kurulda pay sahiplerinin onayına sunulmak üzere Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir.

Ali Koç'un ataması Fenerbahçe'yi karıştırdı

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fenerbahçe'de İbrahim Kurban görevinden ayrıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro