eposta yazdır zoom+ zoom-

Fenerbahçe'de Comolli dönemi sona erdi

Fenerbahçe'de Comolli dönemi sona erdi

Fenerbahçe'de sezon başında sportif direktörlük görevine getirilen ancak yaptığı transferlerle beklentileri karşılayamayan Damien Comolli'nin dönemi fiilen sona erdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-01-2019 11:56 - Güncelleme: 08-01-2019 11:56

Teknik direktör Ersun Yanal gelir gelmez arka plana düşen Comolli adeta etkisiz eleman konumuna düşmüştü.

İtalyan sportif direktörün İspanya veya Dubai'de kamp yapma tekliflerini sunduğu ancak veto yediği de iddia edilmişti. 

Comolli'nin tüm bunlardan rahatsız olduğunu bir köşede durmasının kendisini rahatsız ettiğini Semih Özsoy'la paylaştığı da gelen bilgiler arasında...

Antalya kampına gitmeyen Comolli'nin ailevi sebeplerden dolayı idari izinli olarak Fransa'da bulunduğu bildirildi.

A Spor'da yer alan habere göre, Comolli'nin izninin transfer dönemine rastlaması da dikkat çekerken İtalyan sportif direktörün Liverpool'dan ayrılış süreci de benzer şekilde başlamıştı.

Artık Ersun Yanal ile Volkan Ballı ikilisiyle her türlü sorunları paylaşan oyuncular, güven duydukları bu isimlerin yaklaşımı neticesinde olumlu reaksiyon gösterirken, Comolli sistemin dışında kaldı.

Yanal öncesi bu işlerle ilgilenen Fransız, tansiyonu yükseltmiş, tarzı bir çok oyuncunun küsmesine, takım içinde bölünmelere sebep olmuştu.

Fransız, alınan kötü sonuçlarda, yaşanan krizlerde de beklenen etkiyi yapamayınca takım tam anlamıyla dağılmıştı.

Yılmaz Vural'dan Sneijder hamlesi

Yanal ve Ballı'nın takıma ruh kazandırma çalışmaları olumlu şekilde ilerlerken şimdi bu havanın sahaya da yansıması bekleniyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Fenerbahçe'de Comolli dönemi sona erdi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 08 Ocak 2019 22:31 misafir 18:13 fetö kumpasıyla gelen bu hainliğin,bu"ince hesapların" onursuzluğuyla yazdığın yorum içine siniyorsa,trsbzon dönüşü çekilen tetiklerin birisi de senden olsa gerek iğrençlikde sınır tanımıyosunuz harbiden

    CEVAP YAZ 1 1
  • Misafir 09 Ocak 2019 13:27 3Temmuz şike pisliği patlak vermeden önce Tam dokuz maçta şikeyi ve beş maçta teşviği sahaya yansımış vaziyetde pozisyonlarıyla açıklayan yazılarım vardır.Sonraki gelişmelerle bu kadar olmasada en az yarısı kadar maçlarda şike ve teşvik hem sportif hem adli olarak tüm mahkemelerde ispatlandı. Siz şikeci camia taraftarlarına başka bir yol yokmuş algısı yaratılarak şike reddedilerek temizlenme rezaletine sapıldı. Aslında yapılması gereken en doğru şey şikecihırsızbaşı ve üç beş çapulcu hırsızı dışlamaak olmalıydı.Ama siz şikeci camia taraftarları olarak gaspa hırsızlığa rezalete sahip çıkarak şikeci hırsızlar ünvanını iliklerinize kadar haketdiniz.Siz bunu her ne kadar kabul etmek istemezsenizde gerçek bu ve dünya döndükce alnınızda "Çaldığını sahiplenmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmedebilmiş tartışmasız dünyanın gelmiş geçmiş en büyük şikeci hırsız camiası"etiketiyle yaşamaya devam edeceksiniz.

    0 1

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro