eposta yazdır zoom+ zoom-

F.Bahçe'nin parodi hesabında Morata şaşkınlığı

F.Bahçe'nin parodi hesabında Morata şaşkınlığı

Kendilerine Fuetnerbahce adıyla İnstagram hesabı açan bir grup Alicante Üniversitesi öğrencisi yaptıkları montajla Chelsea'nin yıldız oyuncusu Alvaro Morata'yı takımlarına transfer etti. Fakat hiç beklemedikleri bir durumla karşılaştılar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-11-2017 18:31 - Güncelleme: 24-11-2017 18:31

Parodi hesap olarak açılan Fuetnerbahce hesabı, Chelsea'nin yıldız oyuncusu Alvaro Morata'nın formayla poz veren bir fotoğrafın arma kısmına Fenerbahçe logosu koydu.

Açıklama kısmına Morata'nın resmi hesabını da etiketleyip 'İmzayı duyurmaktan memnuniyet duyarız. Alvaro Morata, Fuetnerbahçe tarafından 5 sezonluğuna transfer edilmiştir.' yazıldı.

Morata cevap verince...  
Bu kısma kadar durum eğlence düzeyinde ilerlerken söz konusu fotoğrafa Alvaro Morata'nın kendisinin cevap vermesi bir anda gündem oldu.

'Küçüklüğümden beri hayalimdi'
Milliyet'in haberine göre; Chelseali yıldız Morata, fotoğrafın altına son derece ciddi bir şekilde 'Teşekkürler beyler, küçüklüğümden beri bu benim hayalimdi' yazdı. Bu olay özellikle İspanya basınında kendine geniş yer buldu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN F.Bahçe'nin parodi hesabında Morata şaşkınlığı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro