Fatih Altaylı: En kötü taraftar gruplarından biri Galatasaray'da

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında spor gündemine dair açıklamalar yapan Fatih Altaylı, Galatasaray taraftarının Latovlevici'yi protestosunu ve başkan Dursun Özbek'in Tudor'u savunmasını, yatırımlardaki yetersizliğini eleştirdi.

"TÜRKİYE'NİN EN KÖTÜ TARAFTAR GRUPLARINDAN BİRİ"

"5-1'lik Başakşehir yenilgisinde Latovlevici'ye gösterilen tepkiler ayıp, terbiyesizlik. Galatasaray taraftarındaki kalite düşüşünden burada sürekli bahsetmiyor muyum ben? Onu alanın kabahati yok, bu çocuğun kabahati var. Latovlevici'yi Barcelona'dan süper sol bek diye almadık. Aslında yedek diye geldi, Tudor onu tercih etti, o oynuyor. Ayağına top geldiğinde kendi futbolcunu yuhlamak ne demek? Ama dediğim gibi Galatasaray taraftarı, Türkiye'deki en kötü taraftar gruplarından biri."

  • Spor Medyası 28 Kasım 2017 09:19
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Fatih Altaylı: En kötü taraftar gruplarından biri Galatasaray'da videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 28 Kasım 2017 12:05 Dogru söylemis, millet ölüden verim aliyor, biz ise acile giderken yolda parcaliyoruz. Alkis, destek, sevgi ve saygi göster, adam kendine geliyor mu gelmiyormu bakalim.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro