eposta yazdır zoom+ zoom-

Eskişehir Atatürk Stadı'nda neler oluyor?

Eskişehir Atatürk Stadı'nda neler oluyor?

Eskişehir Atatürk Stadı'nda yerden ısıtma sistemi bulunmamasından dolayı stat yetkilileri yeni yöntemlerle çimleri diri tutmaya çalışıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-01-2013 19:05 - Güncelleme: 21-10-2015 17:20
Soğuk ve kışın iyice hissedildiği bu günlerde Eskişehir Atatürk Stadı'nda stat yetkilileri hummalı bir çalışma içerisine girdi. 

Stat Müdürü Tarık Uslu, Rusya’da uygulanan bir sistemi Eskişehir Atatürk Stadı'na entegre etmeyi başardı. Getirilen özel brandalar sayesinde oyun alanını bölgelere ayırarak don olaylarından çimlerin etkilenmemesini sağlayan bir sistemi faaliyete geçirdi. 

Meteorolojiden alınan bilgiler ışığında alınacak önlemler sayesinde sahada mücadele eden futbolcular yaz ayında karşılaşma oynuyor hissiyle mücadele edecekler. 

Tarık Uslu, yeni sistem ile ilgili olarak, “Bu sistem Rusya’da uygulanıyor. Bizde oyuncularımızın en iyi şartlarda mücadele edebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyorsunuz Atatürk Stadyumu’nda yerden ısıtma sistemi bulunmuyor. Geçtiğimiz sezon aşırı soğuk ve don olaylarında sıkıntılar yaşamadık desek yalan olur. Her türlü şart altında biz elimizden gelenin en iyisini ortaya koymak için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.  
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eskişehir Atatürk Stadı'nda neler oluyor? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro