eposta yazdır zoom+ zoom-

Ertem Şener’den tehdit gibi sözler!

Skandal sözlerin ardından Rasim Ozan Kütahtalı Derin Futbol programından kovuldu. Ertem Şener karar sonrası tehdit gibi açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 09:26 - Güncelleme: 21-11-2017 09:26

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şakanın ardından skandal sözlere imza atmıştı. Skandal sözlerin ardından Rasim Ozan Kütahtalı Derin Futbol programından kovuldu. Ertem Şener karar sonrası "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" dedi.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şakanın ardından Boşnaklar hakkında sarfettiği skandal sözleri ile gündeme oturdu. Kütahyalı’nın ırkçı ve cinsiyetçi sözleri tepkilere neden oldu. Tepkilerin ardından Rasim Ozan Kütahyalı Derin Futbol programından kovuldu.

Rasim Ozan Kütahyalı ile yollar ayrıldı!

Derin Fubol programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile ilişkisinin kesildiğini açıklayan sunucu Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı’nın kovulması ile ilgili konuşmanın ardından tehdit gibi sözler kullandı. Ertem Şener, “Rasim’in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır” dedi.

Programın moderatörü Ertem Şener’de sosyal medya hesabından, Kütahyalı’yı protesto edenler için sosyal medya hesabından önce bir paylaşımda bulundu ardından bu paylaşımını kaldırdı.

Ertem Şener’in kısa bir süre içerisinde sosyal medya hesabından sildiği mesajı şöyle:

ertem şener

Akşam saatlerinde de bir grup, Beyaz TV binasının önüne giderek televizyonu ve Rasim Ozan Kütahyalı'yı protesto etti. Protesto gösterisi sırasında TOMA'lar hazır bekletildi. Protesto sırasında “Rasim gelecek hesap verecek” sloganları atıldı.

RASİM

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ertem Şener’den tehdit gibi sözler! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR21 YORUM
  • EMMİ 21 Kasım 2017 21:37 AĞZINIZDAN ÇIKANI KULAĞINIZ DUYMUYOR SONRAD SÖYLEDİĞİM ÇARPITILIYOR NE DEMEK FETÖCÜLER SEN KİMSİNDE BÖYLE BİR DURUMU KURTARMAYA ÇALIŞIYORSUN EKRANLARDAN ARGO AĞIZLA KÜFREDECEKSİN ÇARPITILIYOR DİYECEKSİN BİR DE CANLI YAYINDA YÜZÜMÜZE KARŞI BAZI ŞEYLER AFFEDİLMEZ

    CEVAP YAZ 0 5
KİMDİR ?
Ertem Şener
ERTEM ŞENER KİMDİR?

Ertem Şener (d. 18 Temmuz 1975, Malatya), Türk spor spikeri ve sunucu. HayatıErtem Şener 1975 yılında Malatya'da doğmuştur. İstanbul 50.Yıl İNSA Lisesi'ni bitirdikten sonra üniversiteyi Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi T

DEVAMI » Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro