eposta yazdır zoom+ zoom-

Erman Toroğlu'dan Volkan Demirel'e eleştiri

Erman Toroğlu'dan Volkan Demirel'e eleştiri

Eski futbolcu ve hakem Erman Toroğlu, Kayserispor maçında yoğun tepki gören Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel hakkında konuştu. Toroğlu, Volkan için "Topçu, topçuluğunu bilecek" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-04-2018 09:10 - Güncelleme: 03-04-2018 09:10

Erman Toroğlu, Kayserispor-Fenerbahçe maçının ardından, Kayserispor taraftarının Volkan Demirel'e yönelik küfürlü tezahüratlarını değerlendirdi. Usta yorumcunun hedefinde Volkan vardı.

"TOPÇU, TOPÇULUĞUNU BİLECEK": "Niye Volkan'a küfür ediyorlar da Fenerbahçeli başka bir futbolcuya küfür etmiyorlar?" diye soran Toroğlu "Bunun yanlış olduğunu ben de söylüyorum. Ama Volkan'ın yıllarca yaptığı doğru muydu? Yıllarca yanlış yaptı. Mehmet Topal'a niye kimse bir şey demiyor. Volkan'a küfür ediyorlar, Melo'ya küfür ediyorlar. Küfür etmek yanlış. Ama topçu topçuluğunu bilecek, ukalalık yapmayacak yıllarca. Yaparsan bununla karşılaşırsın." dedi.

Toroğlu yorumlarını şöyle sürdürdü: "Sen hep yapacaksın, yapacaksın. Bir kulübün formasının arkasına saklanacaksın. Niye Muslera'ya Mehmet Topal'a küfür etmiyorlar."

"YILLARCA NELER YAPTIN": "Küfür etmek son derece yanlış. Ama sen küfür edilecek şekilde yıllarca neler yaptın ya! Tribünde herkes illet etti! Bunu yapanın yanına kar kalmıyor. Şimdi Emre (Belözoğlu), Arda (Turan). Dün herkes onları konuşuyor. Hep aynı isimler. Sonra 'Niye Emre'ye küfür ediliyor?'"

"Emre saha dışında çok iyi çocukmuş. Banane. ben sahanın içine bakarım. Sahanın dışında Emre'yi, Volkan'ı tanımıyorum ki. Hep aynı insanlara küfür ediliyor. Ektiklerini biçiyorlar."

"BIRAKIN TAKIMI, FUTBOLCU GRUBU BİLE YOKTU": "Fenerbahçeli futbolculara sorsak, dün akşamki karşılaşma ile ilgili söyleyecekleri şu olurdu herhalde: 'Böyle bir Kayserispor'la mücadele etmekten ve oynamaktan dolayı üzüldük. Biz karşımızda doğrudürüst bir takım bekliyorduk; ama bırakın takımı, futbolcu grubu bile yoktu."

"BİRİNCİ KALECİ OLSA NE FARK EDECEK": "Şimdi bazıları diyecek ki, "Kayserispor'da 3. kaleci oynuyordu!" Ya arkadaşlar, birinci kaleci de oynasa ne fark edecekti ki? Kayserispor'un yediği gollere bakın, hiçbirine, bir kaleci doğru dürüst bir şey yapamaz."

"FUTBOLCULARLA TEKNİK ADAM ARASINDAKİ BAĞ BİTMİŞ": "Ama sezon başındaki Kayserispor ile dün akşamki Kayserispor'u seyrettikten sonra net olarak şunu söyleyebilirim. Futbolcularla teknik adam arasındaki organik bağ bitmiş! Daha doğrusu, bu teknik adamın Kayserispor'da işi kalmamış. Bunun sebebi teknik adam mı, futbolcular mı, onu bilemem? Kulüp yönetimi buna karar verir."

Avrupa'nın devleri Fenerbahçe'nin genç yıldızının peşinde

"Fenerbahçe, bu sezonun gol rekorunu kırdı, kendi adına. Buradaki en önemli olay şu. Bir teknik adam, futbolcularına sahip çıkar, bazı futbolculara daha fazla özen gösterir. O futbolcular da teknik adamın bu güvenini boşa çıkarmamaya uğraşırlar. Doğrusu da budur! Ama sarı lacivertlilerde bu sene bunun hep aksini gördük, tersini gördük. Fakat dün gece de en doğrusunu seyrettik."

"SARI LACİVERTLİLERDE EN PROFESYONEL FUTBOLCU...": "Teknik direktör Aykut Kocaman, 3-4 futbolcuya kol kanat gerdi, çok güvendi. Beyanatlar bile verdi. Çoğunda yanıldı, bir teki hariç: Aatif Chahechouhe. Demek ki sarı lacivertlilerde en profesyonel, en işine sadık, en yediği kaba tükürmeyen futbolcu, o çıktı. Helal olsun. Dün gece de bunu açık bir biçimde herkese gösterdi."

"FENERBAHÇE İŞ AHLAKIYLA OYNADI": "Seyirci var, hava fena değil, zemin fena değil.. Fenerbahçe iyi mücadele etti, yardımlaştı, çok fazla sıkmadı ama gol attıkça da tempoyu bozmadı, ukalalık yapmadı, ciddiyetini bozmadı ve bu skoru sağladı. Bir takım çok iyiydi, diğeri çok kötü. Ama ne olursa olsun. Sarı lacivertliler iş ahlakıyla oynadılar ve kazandılar. Tebrikler."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erman Toroğlu'dan Volkan Demirel'e eleştiri haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 04 Nisan 2018 09:03 aynı şeyleri daha çirkin ve çirkef bir şekilde yıllarca yapan hagi, bülent korkmaz,arda, hasan şaş,ibrahim toraman,vb. için neden hiç söylemedin neden onlara futbolcu futbolculuğunu bilecek demedin. birde tam aksine hepsindede bu ahlaksızlara hak verdin yaptığı pisliklerden dolayı, sen bir ekranlardaki futbol amigosu ve anarşistisin. yazıkki bir kişide seni oralardan kovalamıyor

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Erman Toroğlu
ERMAN TOROĞLU KİMDİR?

Erman Toroğlu (d. 24 Kasım 1948, Mersin), Türk eski futbolcu ve hakem, futbol yorumcusu, televizyoncu ve spor yazarı. Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro