YAZARLAR

Hakan Cerrahoğlu

Hakan Cerrahoğlu

FutbolplusHC@gmail.com @HakanCerrahoglu rss Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018 15:44 - Güncelleme: 15 Ocak 2018 14:18

Dikkat! Başakşehirspor geliyor...

Futbolumuz eski büyülü zamanların final sahnesinde değil artık.. Futbolun üç İstanbul'u; Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray'da hayata dargın olmalı..! cümlelerin içinde ne hayaller kaldı, ne başka bir şey..

Sahile vurmuş futbolun şişe içinden çıkan mektubunda Başakşehir'i görüyoruz.. Halkın parasıyla belediyelerin futbola akıttığı paraları.. Dünyanın başka ülkelerinde belediyelerin futbolun içinde olduğunu bilen biri varsa bana söylesin. Mantıklı bir izahını da anlatsın..

Yok olup giden futbolun var olduğu nokta, Başakşehirspor! vaay be!..
Seyirci yok, forma satışı yok, kombine geliri yok. Nereden geliyor bu değirmenin suyu?

Vapurun arkasından çıkan köpüklere bakarak, öfkelenen insan gibi, hayflanmamak elde değil!

İstanbul'lulardan İspark, İsfalt, İgdaş,İett, İski, İhe, vs gibi hizmetlerden alınan paralarla, İstanbul'un üç büyüklerine kafa tutmak anlamsız yersiz bir anlayış. Sırtdan hançerlenmek gibi bir şey!

arda Turan

Bu hizmetleri alan İstanbul'lular, Fenerbahçeli, Beşiktaşlı, Galatasaraylı zaten. Park'dan gazdan, asfalttan, ekmekden, sudan alınan paralarla futbol oynamak, dünyanın neresinde var. Avrupa'da hangi ülkede belediye takımları var. Belediyenin görevi halkına hizmet etmek. Halktan toplanan paraları tekrar halkına hizmet ederek kullanmak olmalı. Adebayor'a Clichy'e, Caiçaro'ya, Arda Turan'a vermekle değil!

Rüzgara kapılmış yaprak gibi halkın paraları Adebayor'a, Clichy'e ve Arda gibilerine savruluyor. Türk futbolunun başarısızlığı yetmiyormuş gibi, paralar yazık-günahlara rozet yapılıyor.. Başakşehirspor'la futbolda güzel bir gelecek bekleniyor.!
Vurulan topların auta gitmesi gibi bir şey bu!
İsyanını kalbine gömen Fenerbahçeli, Beşiktaşlı, Galatasaraylı yani İstanbullu futbolseverler biliyor ve anlıyorlar ki;
Asfaltlar yenileniyor, futbolun zirveye çıkan merdivenleri cilalanıyor,
yanlışların ödülü tüm haşmetiyle Başakşehirspor'a ...
   Mürekkep sızdıran kalem gibi!
    Dikkat! Başakşehirspor geliyor..
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dikkat! Başakşehirspor geliyor... yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Cemil 15 Ocak 2018 10:06 BU nasıl yazarlıktır, spor haber müdürü bunları hiç mi kontrol etmez anlamıyorum. Daha 1-2 gün önce bir kanalda başkan bununla ilgili açıklama yaptı. Hadi doğru bilgiyi almak için kulübü aramıyorsun, oturduğun yerden haber de mi izlemiyorsunuz Hakan bey. FB'liyim ama adamların da hakkını vermek lazım. Başkanın dediği gibi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayan kişiler yorum yapıyor, hatta bazıları yazar da oluyor.Yazık...

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro