eposta yazdır zoom+ zoom-

Beşiktaş'tan Roma'ya transfer çıkarması

Beşiktaş'tan Roma'ya transfer çıkarması

Beşiktaş transfer komitesi birtakım görüşmeler yapmak üzere Roma'da bulunuyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 15-05-2018 09:36 - Güncelleme: 15-05-2018 09:36

Beşiktaş transfer komitesi birtakım görüşmeler yapmak üzere Roma'da bulunuyor.

İtalya'ya giden transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Futbol A Takım Direktörü Ali Naibi, Roma kulübü ile görüşmelerde bulunacak. Bu görüşmelerin Anderson Talisca'nın satışı için yapılacağı tahmin ediliyor.

31 Mayıs'a kadar Benfica'ya 21 milyon Euro ödeyerek Brezilyalı oyuncunun bonservisini alma hakkı olan siyah-beyazlılar ödemeyi gerçekleştirdikleri takdirde Talisca'yı hemen satmayı düşünüyor.

30 milyon Euro'ya satılacak : Daha önce Benfica ile anlaşmaya çalışan Roma kulübüne oyuncuyu alma hakkının kendilerinde olduğunu anlatacak olan Umut Güner ve Ali Naibi, Talisca'yı 30 milyon Euro'nun üzerinde bir rakama satmak amacında.

Transfer komitesinin Talisca pazarlığının yanı sıra Roma'dan ayrılması muhtemel oyuncular için de kiralama konusunda görüşmeler yapması bekleniyor.

Beşiktaş, Roma dahil olmak üzere Avrupa'dan herhangi bir kulüple anlaşma yapılması halinde Talisca için 21 milyon Euro'yu Benfica'ya ödeyip bonservisini alacak ve sonrasında Brezilyalı oyuncuyu hemen satacak.

Beşiktaş Talisca'nın alternatifini buldu

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Beşiktaş'tan Roma'ya transfer çıkarması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro