eposta yazdır zoom+ zoom-

Beşiktaş'ta Ryan Babel kadro dışı kalabilir

Beşiktaş'ta Ryan Babel kadro dışı kalabilir

Beşiktaşlı yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sosyal medyada bir taraftar ile tartışıp hakarette bulunan Babel ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mahmutyazıcıoğlu, "Babel kadro dışı bile kalabilir" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-11-2018 20:23 - Güncelleme: 27-11-2018 20:23

AsistAnaliz Radyo'nun canlı yayınına konuk olarak telefon aracılığıyla bağlanan Beşiktaşlı yönetici Mahmutyazıcıoğlu, "Babel konusunda taraftar haklı, Babel'in yaptığı şeyi taraftarın hoş görmesi mümkün değil. Eğer ben taraftar olarak konuşursam çok daha ağır konuşurdum. Ama sonuçta bizler yöneticiyiz, hukuki olarak her şeyin sonucunu düşünmekle yükümlüyüz. Hiçbir futbolcu ve yönetici Beşiktaş kulübünden büyük değil, Babel'den savunma istedik, değerlendireceğiz, buna göre gerekli cezayı keseceğiz. Kadro dışı dahi kalabilir" diye konuştu.

"BEN KENDİ PARAMI ALMADIM, ÜSTÜNE İNDİRİM YAPTIRDIM"...2 milyon liralık fatura ile ilgili de konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Ortağımla 2013 yılından beri beraberiz. Ben henüz yönetim kurulu üyesi değilken, 6 milyon liralık bir sözleşme yaptık ve ben o dönemlerde yönetici olabileceğimi bile düşünmüyordum. İlk 2 aşaması kaybedilmiş bir davayı aldık ve Nevzat Demir Tesisleri'nden tahliye edilme durumumuz söz konusuydu. Bu davaların tamamı bitti, kazanıldı ve davalar bittiğinde henüz yönetici değildim. Yönetici olduktan sonra ben sözleşmedeki hakkımdan vazgeçtim. Kendi alacaklarımın tamamından vazgeçip, ortağımdan da indirim yaptırttım. Bu davaların sonucunda 180 dönümlük Nevzat Demir Tesisleri, 49 yıllığına Beşiktaş'a tahsis edildi" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Beşiktaş'ta Ryan Babel kadro dışı kalabilir haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Tufan Ayvalık 28 Kasım 2018 00:40 Pislik herif, it soyu bu ülkede karnını doyuruyorsun şerefsiz soysuz kadro dışı kalsa ne olur hakkı da dava açın vurun kıçına tekmeyi bunların kıçı sıkıyorsa avrupada yapısınlar bu pisliği soysuz herif

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro