eposta yazdır zoom+ zoom-

Başakşehir satılıyor mu? Gümüşdağ resmen açıkladı!

Başakşehir satılıyor mu? Gümüşdağ resmen açıkladı!

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Medipol Başakşehir'in satılıp satılmayacağı konusunda canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-11-2017 11:39 - Güncelleme: 25-11-2017 11:39

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Avrupa'da ses getiriyoruz. Çin'le bir grupla görüştük. Satmak değil ortaklık. Ortaklığa açık olduğumuzu söyleyebilirim" dedi.

İşte Göksel Gümüşdağ'ın açıklamaları:

Başarı için kurumsal ve profesyonel bakış açısı gerekiyor. İnandığımız doğruların arkasında tutku ile durmamız lazım. Bizde de kurum kültürü bu. Hocamıza inanıyoruz futbolcularımıza inanıyoruz...

Yabancı sınırında sadece yasaklama ile netice alabileceğimizi düşünmüyorum. İki yıl önce yasak olduğunda kaç tane Arda kaç tane Emre çıkarabildik? Çözüm farklı paydaşların bir araya gelip sistem konusunda mutabakata varması.

Çinli bir grupla görüştük. Ortaklığa açık olduğumuzu söyleyebilirim. Şirket evlilikleri değer katar, biz de istiyoruz. Bizim şu ana kadar Çinli grupla görüşmelerimiz oldu.

Şangay Ocak'ta fuar var. 4 kulüpten biri biziz. Şangay'da işbirliğine açık olduğumuzu bir kez daha ilan edeceğiz. İlk olarak 1,5 yıl evvel teklif gelmişti. Erken dedik. Doğru bir ortaklık yapısı istiyoruz.

Başakşehir 3,5 yaşında. Profesyonel ve kurumsal bir yapıyla yönetiliyor. Performans kriterleri olarak başarılı. 2020'ye kadar Başakşehir'i Avrupa'da tanınan 4 takımdan biri yapmayı hedefliyoruz.

İki kulvarda koşuyoruz. 30 yaş üstü oyuncu sayımız 15. Üç günde bir maç oynuyoruz. Yorucu tempo. Adebayor ve Emre'nin her maçta olmasını istiyorlar. 'Abdullah Avcı rotasyon yapıyor' diyorlar. Oyuncularımızın hepsi yetenekli.

Başakşehir ve Konyaspor Avrupa'da nasıl tur atlar?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başakşehir satılıyor mu? Gümüşdağ resmen açıkladı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Memo 25 Kasım 2017 12:15 Başakşehir KATAR'a satılacak. Reis daha önce söz verdi. Ahanda buraya yazıyorum.

    CEVAP YAZ 0 7

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro