eposta yazdır zoom+ zoom-

At Yarışı sitelerinden Türkiye Jokey Kulübü'ne kınama

At Yarışı sitelerinden Türkiye Jokey Kulübü'ne kınama

Türkiye Ankara Polatlı’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül ve Ağrı'da 18 gündür kayıp olan 4 yaşındaki Leyla'dan gelen acı haberler ile sarsıldı. Herkesi yasa boğan olaylar üzerine 92. Gazi Koşusu'nu düzenleyen Türkiye Jokey Kulübü'nün haberlere kayıtsız kalması At Yarışı sitelerinden büyük tepki gördü..

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-07-2018 12:35 - Güncelleme: 03-07-2018 12:35

İNTERNETSPOR / Ankara Polatlı’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül’ün cansız bedeni, köye bir km uzaklıkta yeni dikilmiş elektrik direğinin dibinde gömülü halde bulundu.

Bu acı haberin üzerine ise Ağrı'da 18 gündür kayıp olan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'den de kötü haber geldi.. İki minik kızın katledilmesi ise tüm Türkiye'yi yasa boğdu. 

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ'NE TEPKİ : Tüm Türkiye bu iki minik kıza ağlarken Türkiye Jokey Kulübü'nün bu duruma kayıtsız kalması At Yarışı sitelerinden büyük tepki gördü.. Facebook üzerinde faaliyet gösteren ve kurduğu gurup ile kısa sürede 20 bin'e yakın takipçi sayısına ulaşan 4 Nala isimli at yarışı sitesi ve ALTINNAL Savaş özel Grubu zamanında ÖZGECAN için adına at yarışları düzenleyen TJK'nın yaşanan katliamlara seyirci kalmasına isyan ederek yayınına bir gün ara vereceğini duyurdu..

Protesto amaçlı yayın durdurma eylemine takipçilerden ve sosyal medya kullanıcısı olan binlerce yarışseverlerden tepki geldi ..

İŞTE GRUBUN JOKEY KULÜBÜNE TEPKİ OLARAK YAYINLADIĞI BİLDİRİ ;

Yeni memur maaşları açıklandı tam liste - tıkla

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN At Yarışı sitelerinden Türkiye Jokey Kulübü'ne kınama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR35 YORUM
  • Ali can 05 Temmuz 2018 15:35 Adalar jokeyi vedat ettigi gun bile yarls lar devam etti data ne denirki

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro