eposta yazdır zoom+ zoom-

Arkeolog Hawass'tan Messi'ye: Tam bir moron

Arkeolog Hawass'tan Messi'ye: Tam bir moron

Mısır'ın en ünlü arkeoloğu Zahi Hawass, Arjantinli yıldız futbolcu Messi'ye piramit gezisi sırasında tepkisiz kaldığı için 'moron' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-03-2017 09:13 - Güncelleme: 09-03-2017 09:13

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, birkaç hafta önce Hepatit C ile mücadele etmek üzere yerel bir sağlık kampanyası kapsamında Mısır'ı ziyaret etti.

MESSİ'YE 'MORON' DEDİ

Mısırlı arkeolog Zahi Hawass, Barcelona'nın süper yıldızını "moron" olarak niteledi. Zahi Hawass, geçen hafta Messi'nin piramitleri ziyareti sırasında kendisini bu bölgeyi gezdirdikten sonra Mısır TV'sinde Messi hakkındaki düşüncelerini anlattı.

Zahi Hawass, Barcelona

"HİÇ İLGİSİNİ ÇEKMEDİ"

Hawass: "Bunu söylediğim için üzgünüm ama o bir moron. Onunla Piramitlerde yarım saat geçirdim. Milyonlarca takipçisi olduğundan ötürü, bunları onlara anlatmamız bence önem taşıyor. Bu durum Mısır ve turizm için iyi. Ama bence onun hiç ilgisini çekmedi. Ona anlattığım şeyler sonrası yüzünde herhangi bir ilgi belirtisi göremedim. Çok kibardı ama belki de sadece futbolla ilgileniyordur." dedi.

mESSİ,Zahi Hawass, Barcelona

TEPKİLER ÜZERİNE ÖZÜR DİLEDİ

Gelen tepkiler üzerine dün bir açıklama yapan Indiana Jones şapkasıyla ünlü Mısırlı arkeolog Zahi Hawass, Messi için kullandığı "Moron" ifadesi nedeniyle hem futbolcudan hem de hayranlarından özür diledi.

mESSİ,Zahi Hawass, Barcelona

Hawass, tepkisinin yetersiz bir tercümana yönelik olduğunu belirterek; "Yanlış anlaşılma için Messi'den ve hayranlarından özür diliyorum" dedi.

mESSİ,Zahi Hawass, Barcelona

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Arkeolog Hawass'tan Messi'ye: Tam bir moron haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • erolk 09 Mart 2017 09:54 "Moron" demedim "mirim" dedim diye çevirseydi. Bizim ülkede ki bazı kişilerden ders alması gerek demek ki.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro