eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Koç'un Ersun Yanal cevabı salonda alkış topladı

Ali Koç'un Ersun Yanal cevabı salonda alkış topladı

Ali Koç, "Ersun Yanal'ı istiyoruz" diyen bir kongre üyesine, "Benim hayal ettiğim Fenerbahçe’yi daha anlamamışsınız" şeklinde cevap verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2018 17:08 - Güncelleme: 20-03-2018 17:08

Fenerbahçe başkan adayı olan Ali Koç, genel kurul üyeleriyle bir araya geldi.

HAYALİMDEKİ F.BAHÇE BAŞKA : Bir kongre üyesi, "Ersun Yanal'ı istiyoruz" demesi üzerine Ali Koç, "Benim hayal ettiğim Fenerbahçe’yi daha anlamamışsınız" cevabını verdi.

Koç'un Yanal'la ilgili yaptığı yorum, salonda büyük alkış topladı.

Koç ayrıca, ''Şeffaf, hesap veren, güçlü mali yapıyla ayakları yere basan Fenerbahçe, 1907'den beri taşıdığı ilke ve değerleri gelecek nesillere taşıyan bir Fenerbahçe, marka değerini yükselten, halkı temsil eden bir Fenerbahçe, her şeyden önemlisi eleştiriye açık, demokrasinin tüm değerlerini yerine getiren, karşıt görüşlere saygı duyan, dünyası Fenerbahçeli olanların bir ve bütün olduğu bir Fenerbahçe hayal ediyoruz" şeklinde konuştu.

Volkan Demirel'in menajerinden ayrılık iddialarına yanıt!

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Koç'un Ersun Yanal cevabı salonda alkış topladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • Misafir 21 Mart 2018 10:22 FUTBOL ASLINDA ÇOK BASİT BİR OYUN VE BUNU FUTBOLU ÇOK BİLİYOM AYAKLARINDAKİLERİNİN SAÇMALIKLARI REZİL BİR HALE GETİRİYOR...BIRAK OĞLUM BU ÇOK İLERİ FUTBOL ANLAYIŞINI DA DEMBA BA,LOW,ETTOO,ADABOYER,GOMİS GİBİ LİGİMİZDEKİ GERÇEKLERİ GÖR VE ONA GÖRE HİZALA KENDİNİ BİRAZ!

    CEVAP YAZ 0 10
KİMDİR ?
Ali Koç
ALİ KOÇ KİMDİR?

Ali Yıldırım Koç (d. 2 Nisan 1967, İstanbul), Türk iş adamı. Rahmi Koç'un en küçük oğludur. Londra'da Harrow School'dan mezun oldu. Rice Üniversitesi'nden diplomasını aldı. Harvard Üniversitesi'nde y&uum

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro