eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Koç'tan kulüplere barışma çağrısı

Ali Koç'tan kulüplere barışma çağrısı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, iftar yemeğinde görüştüğü Fikret Orman'a kavga ortamından çıkıp kulüplerin içinde bulunduğu mali yapıları düzeltmeleri gerektiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-06-2018 18:51 - Güncelleme: 09-06-2018 18:51

Kulüpler Birliği'nin geçtiğimiz günlerde düzenlediği iftar yemeği belki de ilk kez bu kadar samimi havada geçerken gecenin en dikkat çeken ikili Fikret Orman ile Ali Koç'tu.

Gazete Habertürk'ün haberine göre, Ali Koç ile Fikret Orman'ın oldukça dostane görüntüler verdiği, Orman'ın Koç'u hem kutladığı hem de iftara geldiği için teşekkür ettiği belirtildi.

Ayrıca Koç’un yapıcı söylemlerinin özellikle Fikret Orman’ı çok sevindirdiği hatta Koç’un Fenerbahçe seçimi öncesi Beşiktaş ve Şenol Güneş ile ilgili olumlu sözler söylemesinden ötürü memnuniyetini dile getirdiği ifade edildi.

Ali Koç ile Fikret Orman

KOÇ, MALİ YAPILARA DİKKAT ÇEKTİ

Ali Koç, yemekte yanında oturduğu Fikret Orman'a kulüplerin borç batağında olduğunu belirterek şunları söyledi: "Kulüplerin mali yapısı ortada zaten işler zor yürüyor. Hepimiz elimizi taşın altına soktuk. Kulüplerimizi düzlüğe çıkarmak şart. Bu nedenle kavga değil, barış ortamı olmalı. Bu sayede tartışmalar ile değil, kendi iç işlerimizle uğraşacağız. Biz bunun için yola koyulduk. Sahada rakibiz ama dışında dost olacağız bunu da ben ve arkadaşlarım uygulamak için sonuna kadar mücadele vereceğiz. Artık yeni bir dönem başlıyor. Güzelliklerle konuşulmak istiyoruz."

ORMAN: MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTMELİYİZ

Fikret Orman da Koç'un bu sözlerine katılarak, "Hepimiz bunu yapmalıyız. Ben göreve geldiğimden beri bunu uygulamaya çalıştım. Zaman zaman biz de hatalar yapmış olabiliriz ama ana gayemiz kulüplerimizin marka değerini artırmak" diyerek yanıt verdiği öğrenildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Koç'tan kulüplere barışma çağrısı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 10 Haziran 2018 16:34 Kavga ortamından çıkılabilmesi için öncelikle Ali Koç camianın alnına kazınmış olan şikeci hırsızlar etiketinin silinebilmesi için neler yapılabiliri çalışacak ve bir an önce hayata geçirecek.Ama ilk yaptığı konuşmada yine aynı kafayla yalanın peşinde koşacağının izlenimini vermiştir. Öyle inkar etmekle temiz olunmaz Dünya alem biliyor ve kendiside biliyorki şike yapılmıştır ve sahayada yansımıştır.Tavsiye vermek gerekirse öncelikle çalınmış ve sahiplenilmiş aşağılık bir onursuzluğu hazmetmek zorunda bırakan kirli kupa acilen federasyona teslim edilmelidir. Şikeyle en küçük bir irtibatı bile olmuş her kim varsa kulüpten ihraç edilmelidir.Bu ülkeye şike yapılmasından bile daha aşağılık olan şike süreci rezaletlerini yaşatdıkları için camia adına Türk futbolseverlerinden tüm Türk milletinden hatta tüm dünyadan özür dilenmelidir.Ormanda iyi bilmeliki bu ülkede bu şike pisliğini hazmedebilen bir çok camia olduğu sürece marka değeri falan yükselmez.

    CEVAP YAZ 3 0
KİMDİR ?
Ali Koç
ALİ KOÇ KİMDİR?

Ali Yıldırım Koç (d. 2 Nisan 1967, İstanbul), Türk iş adamı. Rahmi Koç'un en küçük oğludur. Londra'da Harrow School'dan mezun oldu. Rice Üniversitesi'nden diplomasını aldı. Harvard Üniversitesi'nde y&uum

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro