eposta yazdır zoom+ zoom-

Ali Koç Wilshere'ın menajerine rest çekti

Ali Koç Wilshere'ın menajerine rest çekti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jack Wilshere transferinde sürekli artan taleplere kızarak masadan kalktı, transfer görüşmeleri sona erdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-07-2018 11:34 - Güncelleme: 09-07-2018 11:34

Fenerbahçe'nin Jack Wilshere transferi önceki gün olumsuz olarak sona erdi.

İstanbul'a gelen, Comolli ve Cocu ile F.Bahçe'nin projesini değerlendirip ev bile bakan Wilshere, "Ailemi ikna edemedim" yanıtıyla defteri kapattı.

MENAJERİN TALEPLERİ ALİ KOÇ'U KIZDIRDI : Ancak aslında sorunun ailesel olmaktan daha fazla olduğu öğrenildi. Wilhsere'ın menajerin yüksek komisyon talebi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un tepkisini aldı ve görüşmelerde fikir ayrılığı yarattı.

Fenerbahçe, bonservisi elinde olan yıldız futbolcu için imza parası ve makul bir rakam menajerlik komisyonu vermeye hazırdı.

"KULÜBÜN PARASINI MENAJERLERE YEDİRMEM" : Fakat söz konusu menajer, sürekli taleplerini arttırdı. Koç bu duruma çok sinirlendi. Fenerbahçe Başkanı, "Ben kulübün parasını menajerlere yedirmem" diyerek karşı tarafın şartlarını kabul etmedi.

Ali Koç'un, Jack Wilshere'a, "Belirlediğim fiyatı kabul ederseniz uçağım sizi ve ailenizi almaya gelecek" deyip Londra'daki transfer masasından kalktı.

Fenerbahçe Volkan Demirel ile sözleşme yeniledi

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ali Koç Wilshere'ın menajerine rest çekti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Misafir 10 Temmuz 2018 09:52 Helal başkan, Aziz olsaydı bol keseden dağıtırdı paraları sonrada adamlar tatile gelirdi. Bu olay futbol oynamak için değil para kazanmak için geleceklere gözdağıdır. Bu sadece Fenerbahçe olayı değil. Kimse Fenerbahçe'den Galatasaray'dan veya Beşiktaş'tan büyük değildir. Para için emeklilik için gelme devri kapansın artık.

    CEVAP YAZ 0 2
KİMDİR ?
Ali Koç
ALİ KOÇ KİMDİR?

Ali Yıldırım Koç (d. 2 Nisan 1967, İstanbul), Türk iş adamı. Rahmi Koç'un en küçük oğludur. Londra'da Harrow School'dan mezun oldu. Rice Üniversitesi'nden diplomasını aldı. Harvard Üniversitesi'nde y&uum

DEVAMI »

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro