Ahmet Çakar'ın Galatasaray rüyası...

Ahmet Çakar Beyaz Futbol’da rüyasını anlattı.

İşte o açıklamalar...Uyudum ve bir rüya gördüm. Programı İzmir’de bir stüdyoda yapıyoruz. Ben, bir takım adamlarla Galatasaray maçı izliyorum. Rüyamda Galatasaray şampiyonluğu kaçırdı mı bilmiyorum. Ancak; İspanyol bir adamla program yapıyorduk. Sürekli gülüyordu. Ben, Galatasaray şampiyonluğu kaçırırsa güler demem. Bu terbiyesizlik olur. Bu bahsettiğim İspanyol adamı rüyamda görmem enteresan.

Bu şampiyonlukta Fatih Terim kadar, eski başkan Dursun Özbek’in de katkısı var. Bu takım da Tudor’un takımı. Tudor’u göreve getirmek riskti. Daha sonra Fatih Terim gelmeseydi bu sezon şampiyon olmaları çok zordu. Bir örnek vereceğim. Adamın biri taksiye biner. Taksici kaza yapar ve adam gitmek istediği havaalanına yetişemez. Sonra binemediği o uçak düşer. Daha sonra Allah senden razı olsun der. Hayatta böyle şeyler var.

  • Futbol 14 Mayıs 2018 09:52
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Ahmet Çakar'ın Galatasaray rüyası... videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • cz 14 Mayıs 2018 19:27 eeee aç tavuk kendini darı ambarında görür GALATASARAY Finellerin takımıdır Göztepe direndiği kadar kalesi dolacaktır.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET SPOR MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro